Trivial Time

15 maart is het weer tijd voor onze jaarlijkse quiz: Trivial Time 2025! Tijd om jullie kennis & brein te testen. Natuurlijk kan je ook komen supporteren voor je favoriete quizteam, een drankje komen drinken en genieten van de geweldige sfeer!

Er zal naast de prijs voor de winnaars van de quiz ook weer een prijs zijn voor het team dat de zuipbeker wint. Waag jij een kans met jouw team om voor beide prijzen te gaan?

📍 Waar?

Sinte-Maartenschool: Brusselsesteenweg 21, 1860 Meise

🗓️ Wanneer?

Op 15 maart. Jullie zijn welkom vanaf 20h00, de quiz zal starten om 20h30.

🖊️ Inschrijven is mogelijk, in teams van maximaal 6 personen, via deze link: https://forms.gle/pKAa6VPxGQGYL7Jd9

Naar traditie zullen we de quiz afsluiten met wat karaoke-schijven! Vergeet dus zeker niet je stembanden op te warmen & je keel goed te smeren tijdens de quiz om nadien uw fantastische zangskills te showen! Niet zo’n fan om zelf mee te zingen? Geen probleem! Blijf gerust nog even genieten van de sfeer met een drankje in de hand!

Wij hopen jullie allemaal dan te zien!

Groetjes,

Chiro Meise

Gegevens

Datum 15/03/2025
Start 20:00
Plaats Brusselsesteenweg 21 - Meise - Vlaams-Brabant
Postcode 1860
Moeilijkheidsgraad C/D
Meer informatie https://www.facebook.com/events/1114894917339419

Bronnen

Toegevoegd: 08/03/2025

Staat deze quiz dubbel in de agenda? Help onze agenda compleet te houden door de dubbele quizzen te melden.
Dubbel quiz melden